bonsaisquad

Mówią, że człowiek ma dwa życia. Jedni twierdzą, że to ziemskie oraz życie wieczne po śmierci. Po przeciwnej stronie są ci, którzy twierdzą, że drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że masz tylko jedno życie. Niezależnie od tego wszystkiego, ja nie mam zamiaru zmarnować już ani jednej chwili na ziemi. Po 25 latach amatorskiej przygody z sztuką bonsai, bez czyjegokolwiek namaszczenia, czy nominacji, samozwańczo przechodzę na zawodowstwo. Od teraz będę robił wyłącznie to co kocham i to co związane jest z BONSAI. Jesienią ubiegłego roku zrobiłem spis w swojej kolekcji i wyszło na to, że przez te wszystkie lata zrobiłem własnoręcznie lub zgromadziłem ponad 700 bonsai i prebonsai. Żeby nie oszaleć ze szczęścia, postanowiłem się nim podzielić z Wami. Kilka dobrych drzew znalazło już nowych właścicieli. Od dziś, dużą część zbioru zamierzam sprzedać w swoim świeżo zbudowanym przez dobre dusze i w tym oto niniejszym wpisem otwartym sklepie internetowym: www.bonsaisquad.pl.

Oferta.

Znajdziecie w nim prace pasjonata-rzemieślnika, bez kompromisów, sztuczek handlowych i skrótów. Solidny kawałek pracy oraz doświadczenia zbudowanych na nauce Mistrza Kajiwary i popartych konkretnymi rezultatami. Uzupełnieniem oferty moich autorskich drzew będą drzewa z zadatkami na bonsai, wyselekcjonowane rośliny szkółkarskie, sadzonki, rarytasy ogrodnicze, oraz niemal cały ekwipunek dla pasjonatek i pasjonatów bonsai, w tym:

-figurki z brązu (już są – polska produkcja w rodzinnej manufakture. Wkrótce jeszcze większa oferta),

-stoliki do ekspozycji (kwiecień),

-zwoje, tanzaku, shikishi, malarstwo (w trakcie realizacji),

-w kategorii pozostałe są już uchwyty do drzwiczek przesuwnych- hikite. Ciekawa i prawdopodobnie pierwsza taka oferta w Polsce.

-UWAGA – realizuję zamówienia indywidualne. Nietypowe i do konkretnego-wymarzonego kazari.

Co jeszcze?

Oczywiście ciekawe oferty promocyjne oraz stała i pierwsza, uporządkowana oferta warsztatów bonsai.

Wkrótce więcej opcji dostaw i płatności. Wielcy partnerzy takich przedsięwzięć skrupulatnie dobierają partnerów biznesowych, a zatem to co już jest – jest pewne na mBank i na mój dusiu! Hej!

Pojawią się też kolejne, ciekawe wpisy w zakładce BLOG.

Co przyniesie przyszłość? Nie wiem. Być może w przyszłym roku otworzę salon samochodowy J

Do tego czasu zamieniam dotychczasowy Skład Bonsai Sowińskich w mały, skromny, rodzinny interes.

Zapraszam w nasze skromne, wirtualne progi. Z uwagi na mój rozwijający się warsztat informatyczno-wirtualny, oferty będą się pojawiać sukcesywnie. O wszystkich nowościach dowiesz się z newslettera naszej Składowej strony: www.bonsaisquad.pl  

Krucafuks! Sakramenckośmysięnarobilialewartobyło! Filip i Tomek jesteście wielcy! Dziękuję!

Tymczasem życzę udanego PRIMA APRILIS!

Translate »
Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro