bonsaisquad

Sklep

Warsztaty grupowe

Warsztaty grupowe

Pracujesz w grupie 8 osobowej, w której nie ma takich samych drzew/przypadków. Wszystkie są omówione z należytą starannością i sztuką. Poświęcając swoje środki i czas warto to wykorzystać. W składzie nie ma sztywnych zasad w trakcie warsztatów bonsai, ale im bardziej się skoncentrujesz i im więcej czasu poświęcisz na przypadki/drzewa pozostałych osób, tym więcej się nauczysz. Nawet jeśli pozostali uczestnicy pracują na mało interesujących cię gatunkach, to posłuchaj. Jestem przekonany, że tak jak mój gust i ulubione gatunki ewoluowały, tak i Twój się zmieni. Wiedza uzyskana na przypadkach koleżanek lub kolegów przyda się wtedy jak znalazł. Warsztaty grupowe mogą być zjazdami jedno lub dwudniowymi.

Warsztaty bonsai grupowe -jednodniowe

Zjazd w trybie jednodniowym zaczyna się o 9 rano, a kończy o 18. To nie oznacza, że o 9 zamykamy bramę, a o 18 zamykamy, jednak muszą być jakieś ramy spotkania.

W ramach naszych warsztatów bonsai zapewniamy napoje zimne i gorące, obiad i drobne przekąski.

Narzędzia, donice, podłoża nie są wliczone w cenę warsztatów bonsai. Pracujesz swoimi narzędziami i wykorzystując przygotowane wcześniej materiały. Bezpośrednio przed lub po warsztatach możliwe są zakupy z naszej oferty sklepowej. Najlepiej zgłoś wcześniej zapotrzebowanie na druty, narzędzia, substraty itp. Ceny i szczegółowy opis warsztatów jednodniowych grupowych znajdziesz TUTAJ

Warsztaty bonsai grupowe -dwudniowe

Zdajemy sobie sprawę, że dojazd do KRK jest dla wielu z Was uciążliwy. Jeżeli uznasz, że podróż w dwie strony i wielogodzinne warsztaty to zbyt wiele jak na jeden dzień to daj znać. Pomożemy w zorganizowaniu noclegu. Druga opcja to warsztaty sobota + niedziela. Zapewniamy wszystko to co w jednodniowych, a zniżka zrekompensuje częćciowy koszt noclegu w pobliskim hotelu. W takim wariancie możliwa jest też tzw. integracja (cokolwiek to znaczy).

UWAGA! Wszyscy jesteśmy dorośli, dlatego Skład nie bierze odpowiedzialności za ewentualne przypadki losowe lub te „na własną prośbę”…

W sprawie warsztatów dwudniowych prosimy o kontakt ze Składem.

Podziel się swoimi uwagami przed wyjazdem.

Bez feedbacku nie ma zmian i postępu w organizacji. Jedynym niezmiennym elementem naszych warsztatów są prace sezonowe zgodne z cyklem życia drzew i porami roku.

Translate »
Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro